LANGNES HANDELSPARK  MEDLEMMER
 BLI MEDLEM  STYRET  MED BUSS  MILJØ
 
 
 

MEDLEMMER

Alkeveien 1 A/S pb 2248, 9269 Tromsø. Tor Arne Iversen 77 75 30 40 torai@trollnet.no


ANS Langnes pb 1651 Vika, 0120 Oslo. Lars Langnes, R. Gabrielsen AS 22 83 07 50 noram@online.no


ANS Normaskin pb 1651 Vika, 0120 Oslo. c/o Ragnvald Gabrielsen AS 22 83 07 50 noram@online.no


Arnesen Stormarkeder AS pb 2400, 9271 Tromsø. Ketil Arnesen ketil.arnesen@arnesen.no


A/S TACO pb 2296, 9269 Tromsø. Ivar B. Austad 77 66 39 99 ivar.austad@taco.no


Avinor Tromsø Lufthavn pb 2254, 9269 Tromsø. Anne Grethe Johansen/Hans Kr. Høgås 77 64 84 02 anne.g.johansen@avinor.no


Bakehuset AS pb 2054, 9265 Tromsø, Kjetil Olsen 77 69 07 08 kontakt@bakehusetas.no


BM Per Strand pb 2029, 9265 Tromsø. Pål Dalan paal.dalan@per-strand.no


Bohus Ecorn Møbelsenter pb 5139 Tromsdalen, 9284 Tromsø. Yngve Stoltz 77 60 20 37 yngvar.stoltz@bohus.no


Byggesystemer Tromsø AS Alkevn 2B, pb 2334, 9270 Tromsø. Lars-Iver Larsen 77 60 76 96 lars-iver@byggesystemer.no


Colosseumklinikken AS Alkeveien 8, 9015 Tromsø. 77 60 90 90


COOP Nord BA pb 6152, 9291 Tromsø. Inge Forsaa 77 60 95 00 inge.forsaa@nord.coop.no


Elkjøp Stormarked Tromsø 9292 Tromsø. varehussjef.tromso@elkjop.no


Fagtrykk Idé AS pb 2367, 9271 Tromsø. Lasse Aleksandersen 93 27 87 31 lasse@fagtrykkide.no


Farmen Senterforening Karlsøyveien 3, 9015 Tromsø. Nann Helen Gerhardsen 77 67 60 77 nanngab@start.no


Jekta Storsenter Øst og Vest pb 6152, 9291 Tromsø. Laila Myrvang 77 60 95 00 jekta@nord.coop.no


Krane Glass & Fasade AS pb 2204, 9268 Tromsø. Johnny Johannessen 77 67 92 00 johnny@krane.com


Langnes Eiendom pb 3645, 9278 Tromsø. Oddbjørn Eidissen 77 66 35 00 oddbjorn.eidissen@kramer.no

 


Norema AS pb 2124, 9017 Tromsø. Anne-Karin Martinsen 77 60 90 60 anne-karin.martinsen@norema.com


Norønna Eiendom AS Huldervegen, pb 2264, 9270 Tromsø. Trond Kristiansen 77 68 62 14 norreie@online.no


Polarhallen AS pb 6152, 9291 Tromsø. c/o Coop Nord BA

 


Scandic Tromsø pb 2243, 9269 Tromsø. Kjell Olav Pettersen 77 75 50 15 kjell.olav.pettersen@scandic-hotels.com


Schenker pb 6337, 9293 Tromsø. Jarl Rønneberg 77 67 79 60


Storgt 52 AS pb 83, 9251 Tromsø. Odd Erik Hansen 77 66 55 00 odd.erik.hansen@jmhansen.no

 

Sulland Tromsø AS Heilovn. 12, 9291 Tromsø. Frank Gjerdrum frank.gjerdrum2@moller.no

 
KONTAKTINFORMASJON

paal.wilhelmsen@nord.coop.no

 

77 60 95 11

 

Langnes Handelspark

Coop Nord SA

Postboks 6152, 9291 Tromsø

Org.nr. 982 189 454


 
NYHETER

»

13.03.2012
Ny utgave av Livet på Langnes uke 17

»

12.09.2011
LIVET PÅ LANGNES

»

01.09.2011
Verdens største har åpnet!
» Vis alle
 
 
 
Copyright © - 2020 Langnes Handelspark| Design: Fagrtykk Ide | Bedriftsweb fra Nettproffen AS